Tłumaczenia Express

Tłumaczymy w ponad 30 językach

Język angielski

Tłumaczymy teksty z języka angielskiego i na język angielski. Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe, przysięgłe, ustne konsekutywne oraz symultaniczne. Współpracujemy z grupą wykwalifikowanych tłumaczy, a tłumaczenia pisemne są weryfikowane przez native speakerów. Tłumaczenia realizowane są terminowo, rzetelnie, solidnie oraz według wytycznych przekazanych przez zamawiającego. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Zaufało nam wielu, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Język niemiecki

Teksty z języka niemieckiego i na język niemiecki tłumaczymy w trybach normalnym oraz ekspresowym. Nasze prace cechuje wysoka jakość oraz solidność. Nigdy nie zmieniamy terminów, zawsze dostosowujemy się do potrzeb klienta. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w Polsce, a teksty weryfikują native speakerzy. Tłumaczenia przysięgłe są weryfikowane i uwierzytelniane, a podpis i pieczątka tłumacza poświadczają realną wartość wykonanej pracy. Jakość, solidność, rzetelność oraz terminowość – tego wymagamy od naszych tłumaczy i takie wartości oferujemy klientom.

Język francuski

Zatrudniamy solidnych tłumaczy języka francuskiego – wyłącznie filologów z odpowiednim wykształceniem oraz wieloletnim doświadczeniem. Nasi klienci mogą zamówić u nas tłumaczenia ustne i pisemne, symultaniczne i konsekutywne, zwyczajne i przysięgłe. Tłumaczenia realizowane są natychmiast po otrzymaniu zamówienia. Rekomendujemy współpracę z naszym biurem, ponieważ tłumaczenia z języka i na język francuski mają wysoką jakość. Polecamy współpracę z naszym biurem – stali klienci otrzymają atrakcyjne warunki współpracy.

Język rosyjski

Teksty z języka rosyjskiego są tłumaczone z dnia na dzień. Przygotowujemy tłumaczenia dokumentów dla osób migrujących do Polski, firm zamierzających podjąć działalność gospodarczą w Rosji i na Ukrainie, dyplomów oraz świadectw pracy. Nasi tłumacze przysięgli mają wiedzę, kompetencje oraz doświadczenie, dzięki którym możemy liczyć na tłumaczenia wybitnej jakości. Znajdują się na liście Ministra Sprawiedliwości i posiadają kwalifikacje umożliwiające otrzymanie tekstów dostosowanych do potrzeb klienta. Rzetelnie i terminowo, na czas i zgodnie z regułami sztuki translatorskiej – tego mogą Państwo oczekiwać od naszej firmy.

Język hiszpański

Język hiszpański jest coraz popularniejszy. W Polsce inwestuje sporo firm w Hiszpanii, a Polacy znajdują pracę w tym ciepłym kraju. Nasi tłumacze wykonują tłumaczenia pisemne i ustne, tłumaczą dokumentację, spotkania, konferencje, warsztaty oraz seminaria. Ich praca jest realizowana solidnie, zgodnie z regułami sztuki translatorskiej, bezbłędnie. Nie mieliśmy nigdy reklamacji tekstu tłumaczonego przez naszych współpracowników.

Język włoski

Język włoski znajduje się w ofercie naszego biura. Jeśli otrzymali Państwo słabo przetłumaczony dokument to nasi tłumacze zweryfikują go i poprawią. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia przysięgłego to na pewno wykonamy je błyskawicznie, jednak zachowując wysoką jakość tłumaczenia. Współpracujemy także z tłumaczami języka włoskiego, dla których ten język jest językiem ojczystym, a ich kompetencje językowe mają najwyższą próbę. Język Dantego w wykonaniu naszych tłumaczy ma niezwykłą jakość.

Język ukraiński

Język ukraiński przeżywa obecnie swój renesans. Coraz więcej osób poszukuje tłumaczy tego języka. My współpracujemy z najlepszymi znawcami języka ukraińskiego. Mogą Państwo liczyć na ich kunszt, rzetelność oraz wysoką jakość tłumaczeń. Każdy tekst weryfikuje osoba, dla której język ukraiński jest językiem ojczystym. Nasi tłumacze języka ukraińskiego przyczynili się do sukcesu naszego biura oraz zadowolenia klientów, którzy wybrali nas do współpracy.

Język duński

Język duński należy do rzadziej używanych języków w Europie. Nasze biuro przygotowuje tłumaczenia z języka duńskiego i na duński. Są to przekłady pisemne oraz ustne. Jakość wykonywanych prac jest wysoka, a każde tłumaczenie jest weryfikowane przez naturalnych użytkowników języka duńskiego. Dzięki temu udzielana jest gwarancja jakości na każde tłumaczenie. Terminowość oraz rzetelność wyznacza pracę naszego biura.

Język łotewski

Klientom oferujemy ustne i pisemne tłumaczenia z języka łotewskiego. Ich realizację powierzamy jedynie profesjonalnym oraz mającym wysokie kwalifikacje tłumaczom jezyka łotewskiego. Dzięki temu każdy klient otrzymuje produkt finalny wysokiej jakości. Możliwe jest także zamówienie tłumaczeń symultanicznych konferencji oraz konsekutywnych spotkań, seminariów, spotkań.

Język słowacki

Język słowacki w wykonaniu naszych tlumaczy nabiera nowego wymiaru. Tłumaczenia z języka słowackiego oraz na język słowacki są jedną ze specjalności naszego biura. Weryfikacja tłumaczeń dokonywana jest przez tłumacza przysięgłego lub naturalnego użytkownika języka słowackiego. Tłumaczenia są realizowane terminowo oraz zgodnie z wytycznymi i wolą klienta.

Język arabski

Arabski jest jednym z częściej używanych języków pozaeuropejskich. Zatrudniamy tłumaczy specjalizujących się w tłumaczeniach ogólnych, biznesowych, ekonomicznych oraz prawniczych. Każda firma prowadząca korespondencję z krajami arabskimi lub poszukująca wysokiej jakości tłumaczeń ustnych lub pisemnych może liczyć na naszą pomoc oraz wsparcie. Jakość, rzetelność oraz pełna odpowiedzialność za powierzone nam zlecenia - takie są najważniejsze założenia naszej pracy.

Język estoński

Język estoński znajduje się w ofercie naszego biura tłumaczeń. Tłumacze pracują tak, aby tłumaczenia spełniały wszelkie wymagania. Tłumaczenia ustne i pisemne muszą być realizowane solidnie oraz w określonych terminach - i tak też się dzieje. Stali klienci mogą liczyć na promocyjne ceny usług tłumaczeniowych.

Język niderlandzki

Język niderlandzki używany jest w mglistej Holandii. Coraz więcej firm współpracuje z przedsiębiorstwami holenderskimi, coraz więcej osób poszukuje pracy w ojczyźnie kwitnących tulipanów. Z tego powodu nasze biuro ujęło w ofercie tłumaczenia ustne i pisemne z języka niderlandzkiego oraz na język niderlandzkich. Wszyscy tłumacze, z którymi współpracujemy, mają dyplomy ukończenia wyższych studiów z tej dziedziny.

Język słoweński

Język słoweński nie należy do często używanych. Jednak nasze biuro, jako firma rzetelna i profesjonalna, jest w stanie zapewnić tłumaczenia z języka słoweńskiego oraz na ten język. Jakość i terminowość są cechami takich tłumaczeń, a praca nad tekstem przebiega w co najmniej trzech etapach: przyjęcie zlecenia, tłumaczenie i weryfikacja tekstu, przekazanie gotowej pracy klientowi.

Język białoruski

Białoruś jest krajem bliskim Polakom kulturowo. Biznes, edukacja i sport łączą nasze kraje. Kontaktu wymagają tłumaczenia, a takie tłumaczenie jest działaniem zlecanym podmiotom zewnętrznym. Jeśli potrzebują państwo tłumacza języka białoruskiego to mogą Państwo liczyć na szeroko rozumiane wsparcie z naszej strony.

Język szwedzki

Szwecja, odległa i zimna, jednak zamożna, współpracuje z Polską w wielu dziedzinach. Filie największych szwedzkich firm tworzone są w Polsce. Dokumentacja musi być również tłumaczona na ten język. Podobnie wygląda kwestia ze spotkaniami, konferencjami oraz seminariami. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami języka szwedzkiego w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Tłumaczenie przysięgłe nie jest najmniejszym problemem.

Język bośniacki

Bośnia jest krajem powstałym po upadku Jugosławii. Język bośniacki jest używany, a tłumaczenia cieszą się pewną popularnością. Nasi klienci zlecają tłumaczenia ustne i pisemne z języka bośniackiego na polski oraz z języka polskiego na język bośniacki. Reagujemy na takie potrzeby i sporządzamy tłumaczenia dla naszych klientów, dbając, aby otrzymali je oni w odpowiednim terminie. Weryfikacja, sprawdzenie jakości, są najważniejsze dla każdego klienta.

Język grecki

Grecy prowadzą interesy z polskimi firmami. Tłumaczenia z języka greckiego są codziennością wielu firm. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia ustne i pisemne. Uwierzytelniamy i weryfikujemy tłumaczenia sporządzone przez innych tłumaczy. Korygujemy błędne przekłady. Nasze prace realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami pracy tłumaczy. Gwarantujemy wysoką jakość, rzetelność i terminowość.

Język norweski

Norwegia stała się popularną destynacją dla pracujących Polaków. Dlatego potrzebne są tłumaczenia wszelkich dokumentów: listów motywacyjnych, CV, świadectw, dyplomów oraz certyfikatów. Nasza firma takie tłumaczenia realizuje pisemnie, a gdy trzeba podejmuje się również tłumaczeń ustnych. Jakość i rzetelność są wyznacznikami naszych realizacji. Często zatrudniamy naturalnych użytkowników języka norweskiego – zapewnia to wyjątkowo wysoką jakość tłumaczeń.

Język turecki

Język turecki nie jest tak popularny, jak język angielski czy niemiecki, jednak nasze biuro tłumaczy również teksty z języka tureckiego i na język turecki. Gotowi jesteśmy tłumaczyć symultanicznie, konsekutywnie oraz sporządzać tłumaczenia pisemne zwykłe lub przysięgłe. Tłumaczymy rzetelnie, zawsze zapewniając najwyższy standard usług – to nasza generalna zasada. Zapraszamy do współpracy, a stałym klientom oferujemy zniżki oraz atrakcyjne warunki.

Język bulgarski

Sporządzamy tłumaczenia z języka bułgarskiego i na język bułgarski. Nasze prace mają pierwszorzędną jakość. Ich wyjątkowość polega na każdorazowym weryfikowaniu tłumaczeń przez native speakera. Zapewnia to wyjątkową jakość i spójność każdego dokumentu. Dla dbałości o jakość tłumaczeń gotowi jesteśmy na bardzo wiele. Wiedzą o tym nasi tłumacze oraz klienci. Klientom gwarantujemy wyjątkowe warunki współpracy – za każdym razem szyte na miarę.

Język hiszpański

Język hiszpański należy do popularnych, dlatego nasze portfolio tłumaczeń na język hiszpański oraz z języka hiszpańskiego na polski jest wyjątkowo obfite. Tłumaczenia są sporządzane na bieżąco, z dnia na dzień. Native speakerzy sprawdzają każde pisemne tłumaczenie, a tłumaczenia ustne i pisemne wykonywane są przez filologów z tytułem magistra oraz mających wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wszelkich tłumaczeń. Zapewniają oni bogactwo języka, jakość oraz rzetelność.

Język portugalski

Język portugalski jest w kanonie języków tłumaczonych przez nasze biuro od wielu lat. Zgromadziliśmy spore portfolio tłumaczeń z tego języka. Nasi tłumacze są do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę. Sporządzamy tłumaczenia dokumentów prawniczych, ekonomicznych oraz prac naukowych. Wysoka jakość zapewniła nam bardzo dobre opinie klientów oraz ich zaufanie.

Język chiński

Chiny obecnie są strategicznym partnerem Polski. W związku z tym coraz więcej chińskich firm inwestuje w Polsce. Potrzebują tłumaczeń dokumentacji związanej z otwieraniem spółek i przedstawicielstw. W naszym biurze znalazły godnego partnera do współpracy. Zapewniamy wysoką jakość tłumaczeń w różnych dialektach typowych dla Chin. Jesteśmy w stanie przetłumaczyć także konferencje, seminaria i spotkania. Native speakerzy weryfikują jakość pracy polskich sinologów.

Język holenderski

Język holenderski jest językiem, który także tłumaczymy. Tłumaczenia przysięgłe są weryfikowane i uwierzytelniane przez osoby mające odpowiednie uprawnienia, a podpis i pieczątka tłumacza poświadczają wysoką jakość wykonanej pracy. Jakość, solidność, rzetelność oraz terminowość – tego wymagamy od naszych tłumaczy i to otrzymują nasi klienci. Realizacja zleceń następuje w ciągu 24 godzin, a gdy zlecenie jest bardziej skomplikowane potrzebujemy 48 godzin na jego realizację.

Język węgierski

Tłumaczeń z języka węgierskiego i na język węgierski podejmujemy się bardzo chętnie. Nie zraża nas ten trudny język ugrofiński. Lubimy wyzwania, a nasi tłumacze podejmują się chętnie takiej współpracy. Tłumaczą wszelkie dokumenty, a gdy trzeba nawet literaturę piękną lub konferencje, seminaria i spotkania. Język węgierski od początku wpisał się w listę działań naszego biura.

Język chorwacki

Język chorwacki jest jednym z języków, które tłumaczymy. Weryfikujemy dokumentację, sporządzamy programy konferencji w języku chorwackim, pomagamy osobom chcącym podjąć pracę w Chorwacji. Zachęcamy do współpracy – jesteśmy gotowi tłumaczyć szybko, solidnie i nie zaniedbując najwyższej jakości tłumaczeń. Jakość, rzetelność oraz bycie na czas – nasza praca tak właśnie jest realizowana.

Język japoński

Język japoński nie jest dla nas mową niezwykłą. Nawiązaliśmy współpracę ze znakomitymi tłumaczami tego języka. Nie wahamy się przyjąć zleceń na tłumaczenia ustne i pisemne, nawet najbardziej trudne. Język japoński wpisał się w kanon języków tłumaczonych przez nasze biuro. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo sprawdzić nasze kompetencje w dziedzinie tłumaczenia z języka japońskiego oraz na język japoński. Weryfikacja przetłumaczonych tekstów również jest możliwa.

Język rumuński

Rumunia jest krajem należącym do Unii Europejskiej, a zatem polskie firmy coraz częściej lokują tam inwestycje. W związku z tym nie wahają się przed nam tłumaczeń z tego języka oraz na ten język. Warto wypróbować nas, ponieważ zapewniamy wyjątkową jakość i nigdy nie spóźniamy się z realizacją prac. Tłumaczenia ustne, pisemne, konsekutywne i symultaniczne z języka rumuńskiego i na język rumuński nie mają przed nami tajemnic.

Język czeski

Język czeski jest językiem bliskiego sąsiada Polski. Coraz więcej osób wiążą różnorodne relacje z Czechami – gospodarcze, rodzinne, kulturalne. Stąd spektrum tłumaczeń z języka czeskiego oraz na język czeski jest wyjątkowo szerokie. Nasze biuro zebrało zespół tłumaczy języka czeskiego i zleca tłumaczenia z tego języka oraz na ten język. Jakość oraz klasa tłumaczeń są wyjątkowo wysokie, dlatego rekomendujemy nasze biuro i współpracujących z nami tłumaczy języka czeskiego.

Język litewski

Język litewski znalazł się w portfolio prac naszego biura. Tłumaczymy konferencje, seminaria, spotkania. Oferujemy również przekłady dokumentacji niezbędnej do nawiązania relacji naukowych, gospodarczych, kulturalnych i wszelkich innych. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi języka litewskiego. Mamy w swoim gronie również native speakerów, którzy zawsze ulepszą tłumaczenia sporządzone przez filologów litewskich.

Język serbski

Język serbski od pewnego czasu jest obsługiwany przez nas. Chętnie przekładamy dokumentację, sprawdzamy cudze tłumaczenia, obsługujemy konferencje i wszelkie spotkania organizowane z partnerami z Republiki Serbskiej. Jakość i terminowość mają znaczenie, a klienci wiedzą, że są to dla nas najważniejsze zasady. Zachęcamy do zlecania nam tłumaczeń z języka serbskiego. Zrealizujemy je w wysokiej jakości.