Tłumaczenia dokumentacji – na czym polegają?

Profesjonalnie wykonane tłumaczenia rozmaitej dokumentacji – zaufane biuro tłumaczeń

Tłumaczenia dokumentacji medycznej i nie tylko to usługa, polegająca na kompleksowym przetłumaczeniu dokumentów o charakterze technicznym i informacyjnym. Charakterystyczną cechą dla tego typu tłumaczenia jest konieczność przekładu nie tylko tekstu akapitowego, ale również podpisów na rysunkach i schematach. Konieczność dobrej znajomości słownictwa branżowego, jest jednym z ważniejszych kryteriów, pozwalającym uzyskać tłumaczenie wysokiej jakości.

Biuro tłumaczeń: tłumaczenia medyczne, tekstów medycznych, dokumentów medycznych oraz innej niezbędnej dokumentacji

Dokumentacja może wymagać tłumaczenia z wielu powodów. Przedstawienie jej zagranicznemu kontrahentowi, chęć wprowadzenia na obcy rynek lub wdrożenie nowego systemu informatycznego w firmie, wymagającego instrukcji obsługi dla użytkowników. Przyjmując od Państwa zlecenie na przetłumaczenie dokumentacji, zawsze dokonujemy szczegółowej wyceny, którą przedstawiamy klientowi do akceptacji. Otrzymawszy ją, przystępujemy do pracy nad tłumaczeniem dokumentacji, która przyjmujemy zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej.

Jakiego rodzaju tłumaczenia wykonuje nasze biuro tłumaczeń? Sprawdź zakres dostępnych usług!

Wykonujemy tłumaczenia o charakterze prawniczym, urzędowym, motoryzacyjnym, inżynierskim, medycznym i każdym innym. Specjaliści pracujący w naszym biurze, posiadają duże doświadczenie i kwalifikacje, pozwalające odnaleźć im się w każdym zleceniu. Gwarantuje to uzyskanie najwyższej jakości przekładu, terminowe wykonane zlecenia oraz konkurencyjne ceny.

Przykłady tłumaczeń dokumentacji:

 • instrukcje obsługi;
 • konspekty i ulotki;
 • projekty budynków;
 • plany maszyn;
 • charakterystyki i opracowania maszyn;
 • analizy i badania medyczne;
 • dokumentacja motoryzacyjna;
 • książki serwisowe;
 • karty gwarancyjne;
 • akty prawne;
 • wiele innych.

Cały Śląsk i nie tylko

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na Śląsku, a największe grono klientów pochodzi z taki miast jak Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy czy Zabrze. Naszą ofertę kierujemy jednak do firm z różnych części Polski, bez względu na miejscowość czy region.

Nasze biuro tłumaczeń działa na rynku od wielu lat, zrzeszając specjalistów w zakresie tłumaczenia. Jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie usług na najwyższym poziomie, atrakcyjne ceny i stosunkowo krótkie terminy. Zajmujemy się wykonywaniem tłumaczeń medycznych, ale nie tylko. Wykonujemy tłumaczenia niezbędnych dokumentów medycznych, tłumaczymy wyniki badań, konspekty, ulotki, instrukcje obsługi, projekty budynków, charakterystyki oraz opracowania maszyn, plany maszyn, analizy i badania medyczne, książki serwisowe, karty gwarancyjne, akty prawne oraz wiele innych! Wszelkie rodzaje tłumaczeń, w tym także tłumaczenia medyczne, są wykonywane przez specjalistów. Pracują u nas rzetelni, sprawdzeni tłumacze przysięgli.

Zajmujemy się m.in. tłumaczeniem dokumentacji medycznej, tłumaczymy wyniki badań i nie tylko. Z naszych usług może skorzystać każdy.

Nie ukrywamy żadnych kosztów. Wyceny dokonujemy indywidualnie, opierając się każdorazowo o szczegółowe wytyczne. Projekty różnią się między sobą, dlatego indywidualnie przedstawiamy koszt usługi. Chętnie rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące naszych usług, tłumaczenia dokumentacji i nie tylko. To dlatego zachęcamy do kontaktu, aby poznać szczegóły naszej kompleksowej oferty. Wierzymy, że każdy znajdzie odpowiednią usługę dla siebie. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, fachowe wykonanie tłumaczeń rozmaitej dokumentacji, profesjonalne doradztwo. Biuro znajduje się na Śląsku, jednak swoją ofertę kierujemy do osób z całej Polski. Możemy wykonać tłumaczenia online, dlatego z naszych usług mogą korzystać osoby z całego kraju. Postaw na wysokiej jakości profesjonalne tłumaczenia medyczne oraz inne w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Odpowiemy najszybciej, jak będzie to możliwe!