Tłumaczenia ekonomiczne

Ekonomia jest nieodłączną częścią naszego życia. Jeśli prowadzą Państwo firmę, to jej znajomość wydaje się być obowiązkowa. Wielokrotnie może wtedy zachodzić potrzeba korzystania z tłumaczeń ekonomicznych. Możliwość zlecenia ich specjalistom, daje pewność że praca zostanie wykonana na czas i bardzo starannie. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze i inwestycje, prawidłowo wykonane tłumaczenia ekonomiczne odgrywają bardzo ważną rolę. To wielokrotnie na ich podstawie podejmuje się decyzje inwestorskie lub zakupowe. Odpowiedzialność, która spoczywa na tłumaczach jest bardzo duża, dlatego warto współpracować wyłącznie z najlepszymi, godnymi Państwa zaufania.

Biuro tłumaczeń Express działa na rynku już od wielu lat. Przez ten czas zdążyliśmy wypracować stabilną pozycję w swojej branży, zdobywając lojalnych i zadowolonych klientów. Nieustannie podnosząc kwalifikacje swoich tłumaczy, rozszerzamy zakres świadczonych usług o kolejne języki oraz specjalistyczne tłumaczenia, np. ekonomiczne. Swoją pracę opieramy na zdobytym doświadczeniu i wiedzy, a w trudniejszych przypadkach konsultujemy się z autorytetami konkretnej branży. Pozwala nam rzetelnie wykonać powierzone zamówienie, będąc jednocześnie dumnym z wykonanej pracy. Tłumaczenia ekonomiczne wykonujemy na potrzeby banków, kancelarii notarialnych, inwestorów, agencji nieruchomości, firm ubezpieczeniowych oraz wszystkich innych firm, stosując branżowe słownictwo i zachowując profesjonalny wizerunek tłumaczenia.

  • analizy i raporty finansowe;
  • sprawozdania;
  • prognozy ekonomiczne;
  • umowy i kontrakty;
  • polisy ubezpieczeniowe i OWU;
  • dokumenty bankowe, podatkowe;
  • artykuły z czasopism zagranicznych;
  • wiele innych.

Cały Śląsk i nie tylko

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na Śląsku, a największe grono klientów pochodzi z taki miast jak Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy czy Zabrze. Naszą ofertę kierujemy jednak do firm z różnych części Polski, bez względu na miejscowość czy region.