Tłumaczenia marketingowe

Reklama dźwignią handlu. To stare przysłowie nie traci na znaczeniu. Szczególnie dziś, kiedy w każdej branży panuje coraz większa konkurencja. Aby skutecznie ją zwyciężać, często trzeba sięgać po metody opisane w innych językach. Wtedy właśnie pomagają Państwu tłumaczenia marketingowe. Są one realizowane na zlecenie firm, agencji reklamowych, a także freelancerów, zajmujących się reklamą, projektowaniem graficznym lub budową stroną internetowych. Tłumaczenia marketingowe mogą obejmować małe dokumenty, jak również większe opracowania – np. identyfikacje firm czy kompletny opis strategii reklamowej.

W tłumaczeniach marketingowych zawsze mamy do czynienia z branżowym nazewnictwem. Umiejętność jego poprawnego stosowania będzie decydowała o tym, czy tłumaczenie będzie użyteczne, czy wymagane będą dodatkowe poprawki. Szanując czas naszych klientów, dbamy o to aby pierwsza wersja tłumaczenia była dokładnie tym, czego potrzebują. Aby osiągnąć ten cel, zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży marketingowej. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w reklamie, e-commerce i pozostałych gałęziach marketingu i promocji.

Korzystając z naszych usług, otrzymają Państwo gwarancję zadowolenia i terminowego wywiązania się z pracy. Gotowe tłumaczenia mogą zostać dostarczone w postacie elektronicznej lub na życzenie klienta jako gotowy wydruk wraz z oprawą.

Przykłady tłumaczeń marketingowych:

  • dentyfikacje wizualne firmy;
  • księgi znaku;
  • ulotki, katalogi i foldery;
  • kompletne kampanie reklamowe;
  • scenariusze, hasła i slogany;
  • teksty na strony internetowe;
  • wiele innych.

Cały Śląsk i nie tylko

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na Śląsku, a największe grono klientów pochodzi z taki miast jak Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy czy Zabrze. Naszą ofertę kierujemy jednak do firm z różnych części Polski, bez względu na miejscowość czy region.