Profesjonalne tłumaczenia marketingowe z Katowic

Reklama dźwignią handlu – to stare przysłowie nie traci na znaczeniu. Szczególnie dziś, kiedy w każdej branży panuje coraz większa konkurencja. Aby skutecznie ją zwyciężać, często trzeba sięgać po metody opisane w innych językach. Wtedy właśnie pomaga Państwu tłumaczenie tekstów marketingowych. W tłumaczeniach marketingowych zawsze mamy do czynienia z branżowym nazewnictwem. Umiejętność jego poprawnego stosowania będzie decydowała o tym, czy tłumaczenie będzie użyteczne, czy wymagane będą dodatkowe poprawki. Szanując czas naszych klientów dbamy o to, aby pierwsza wersja tłumaczenia była dokładnie tym, czego potrzebują. Aby osiągnąć ten cel, zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży marketingowej. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w reklamie, e-commerce oraz pozostałych gałęziach marketingu i promocji.

Dla kogo wykonujemy tłumaczenia marketingowe?

Tłumaczenie tekstów marketingowych realizujemy na zlecenie firm, agencji reklamowych, a także freelancerów zajmujących się reklamą, projektowaniem graficznym lub budową stron internetowych.

Korzystając z naszych usług otrzymają Państwo gwarancję zadowolenia i terminowego wywiązania się z pracy. Gotowe tłumaczenia mogą zostać dostarczone w postaci elektronicznej lub, na życzenie klienta, jako gotowy wydruk wraz z oprawą.

Jakie rodzaje dokumentów marketingowych podlegają tłumaczeniu?

Zakres tłumaczonych dokumentów jest bardzo szeroki. Należą do nich:

  • dentyfikacje wizualne firmy;
  • księgi znaku;
  • ulotki, katalogi i foldery;
  • kompletne kampanie reklamowe;
  • scenariusze, hasła i slogany;
  • teksty na strony internetowe;
  • wiele innych.

Cały Śląsk i nie tylko

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na Śląsku, a największe grono klientów pochodzi z taki miast jak Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy czy Zabrze. Naszą ofertę kierujemy jednak do firm z różnych części Polski, bez względu na miejscowość czy region.