Profesjonalne biuro tłumaczeń medycznych z Katowic

Dokumentacja medyczna od zawsze była najbardziej wymagającym rodzajem tłumaczeń. W końcu od prawidłowo wykonanego przekładu może zależeć zdrowie i życie pacjenta. Z tego względu, w tego typu tłumaczeniach, niezbędna jest bardzo dobra znajomość branży medycznej. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z wybitnymi specjalistami medycyny, którzy w razie potrzeby pomagają nam wykonać idealne tłumaczenie, służąc swoim doświadczeniem i wiedzą. Wszystkie prace prowadzone nad Państwa dokumentami objęte są ścisłą tajemnicą zawodową. Nasze biuro stosuje zaawansowane technologie ochrony danych elektronicznych i fizycznych, co w pełni uniemożliwia ich wyciek poza uprawnione osoby.

Dla kogo wykonujemy tłumaczenia medyczne?

Przekrój naszych klientów jest bardzo szeroki. Od pacjentów leczących się za granicą lub chcących podjąć tam leczenie, poprzez lekarzy chcących podnosić swoje kwalifikacje z udziałem branżowej prasy obcojęzycznej, aż po firmy medyczne i farmaceutyczne, które chcą przetłumaczyć wyniki analiz, raporty czy ulotki leków. Z naszych usług korzystają również szpitale, przychodnie i inne ośrodki zdrowia. Co prawda nasze biuro tłumaczeń funkcjonuje w Katowicach, jednak zapraszamy do współpracy lekarzy, farmaceutów i pacjentów z całej Polski.

Tłumaczenia medyczne w wielu sytuacjach muszą być wykonane w szybkim tempie. W takich przypadkach umożliwiamy skorzystanie z usługi ekspresowych tłumaczeń. Termin i cena jest dla nich każdorazowo potwierdzana indywidualnie, w zależności od wielkości tłumaczeń, stopnia skomplikowania i przewidywanego czasu pracy.

Jakie rodzaje dokumentów medycznych podlegają tłumaczeniu?

Zakres tłumaczonych dokumentów jest bardzo szeroki. Należą do nich:

  • dokumentacje medyczne pacjentów;
  • wyniki i opisy badań;
  • skierowania na badania;
  • zalecenia lekarskie;
  • diety i plany żywieniowe;
  • dokumentacje leków;
  • ulotki;
  • artykuły medyczne;
  • wiele innych.

Cały Śląsk i nie tylko

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na Śląsku, a największe grono klientów pochodzi z taki miast jak Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy czy Zabrze. Naszą ofertę kierujemy jednak do firm z różnych części Polski, bez względu na miejscowość czy region.