Tłumaczenia naukowe

Nieustanna ewolucja nauki i nowe osiągnięcia technologiczne sprawiają, że zapotrzebowanie na tłumaczenia naukowe jest bardzo duże i systematycznie rośnie. Oznacza to, ze coraz więcej osób poszukuje sprawdzonych i rzetelnych tłumaczy, którym można powierzyć efekty swoich badań. Nasze biuro od samego początku działalności realizuje tłumaczenia naukowe na rzecz akademii, uniwersytetów, a także klinik, naukowców i wszystkich pozostałych osób, zajmujących się pracą badawczą i mającymi związek z nauką. Duże zróżnicowanie otrzymywanych dokumentów do tłumaczeń, sprawiło, że musieliśmy wszechstronnie rozwinąć swoją wiedzę. Duże zaangażowanie w tę pracę dało efekt w postaci doskonale zgranego i utalentowanego zespołu tłumaczy.

Profesjonalne tłumaczenia tekstów naukowych z każdej dziedziny

Wykonujemy tłumaczenia naukowe z każdej dziedziny. Od geologii, poprzez górnictwo, medycynę, nowoczesne technologie, skończywszy na motoryzacji, rolnictwie i zoologii. Nie ma takiego zlecenia, któremu nie dalibyśmy rady. Każde zlecone nam tłumaczenie naukowe jest dla nas wyzwaniem, które chętnie podejmujemy. Drzemiąca w nas pasja i ciekawość świata motywuje do wytężonej pracy, w rezultacie czego tłumaczenia są wykonywane w szybkim tempie i bardzo dokładnie. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia m.in. artykułów i tekstów naukowych, prac naukowych. Korzystamy z pomocy native speakera. Gwarantujemy wysokiej jakości tłumaczenie tekstów naukowych i nie tylko!

Z przyjemnością wykonamy dla Państwa profesjonalne tłumaczenia, bez względu na wielkość i tematykę dokumentacji. Zapraszamy do kontaktu z nami, celem ustalenia terminów realizacji i przygotowania wyceny.

Przykłady tłumaczeń tekstów naukowych:

  • wyniki badań naukowych;
  • opracowania i artykuły;
  • analizy i referaty;
  • wykłady;
  • treści przemówień;
  • instrukcje do badań;
  • dyplomy, certyfikaty, świadectwa;
  • wiele innych.

Tłumaczenia artykułów naukowych: na terenie całego Śląska i nie tylko

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na Śląsku, a największe grono klientów pochodzi z taki miast jak Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy czy Zabrze. Naszą ofertę kierujemy jednak do firm z różnych części Polski, bez względu na miejscowość czy region.