Profesjonalne tłumaczenia prawnicze z Katowic

Przepisy prawa dotykają każdego aspektu życia – od spraw rodzinnych, poprzez edukację, aż po działalność zawodową. Otwarte granicy Unii Europejskiej zachęcają do współpracy z zagranicznymi firmami lub podejmowaniem pracy poza terenem Polski. W wielu przypadkach może to rodzić potrzebę tłumaczenia dokumentacji prawniczej. Tłumaczenia prawnicze najczęściej muszą być wykonane przez tłumacza przysięgłego. Nasze biuro tłumaczeń dysponuje tłumaczami o takich kwalifikacjach, dzięki czemu żadne tłumaczenia prawnicze nie stanowią dla nas problemu.

Dla kogo wykonujemy tłumaczenia prawnicze?

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne (pozwanych, powody), kancelarie adwokackie i prawne, firmy z własnymi działami prawnymi, urzędy oraz pozostałe jednostki administracji publicznej. Prawidłowo wykonane tłumaczenia prawnicze w znaczący sposób mogą się przyczynić do szybkiego rozwiązania Państwa problemu, oszczędzając czas, nerwy i pieniądze.

Jeżeli nie są Państwo pewni, jak należy przetłumaczyć dokumenty z języka obcego na polski lub odwrotnie, zapraszamy do kontaktu z nami. Mamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie i jesteśmy w stanie pomóc w takich sytuacjach. Kolejną zachętą do współpracy z nami jest konkurencyjny cennik tłumaczeń oraz możliwość współpracy zdalnej, bez potrzeby fizycznego dostarczania niektórych dokumentów. Co prawda nasze biuro tłumaczeń funkcjonuje w Katowicach, jednak zapraszamy do współpracy prawników, strony powodowe czy pozwane z całej Polski.

Jakie rodzaje dokumentów prawniczych podlegają tłumaczeniu?

Zakres tłumaczonych dokumentów jest bardzo szeroki. Należą do nich:

  • akta sądowe;
  • interpretacje przepisów prawa;
  • wnioski, pozwy, wyroki;
  • dokumentacja prawnicza;
  • akta notarialne;
  • testamenty;
  • intercyzy;
  • wiele innych.

Cały Śląsk i nie tylko

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na Śląsku, a największe grono klientów pochodzi z taki miast jak Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy czy Zabrze. Naszą ofertę kierujemy jednak do firm z różnych części Polski, bez względu na miejscowość czy region.