Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne obejmują dokumenty, dla których wymagane jest doświadczenie specjalistów z wąskich dziedzin nauki. W skład tłumaczeń specjalistycznych wchodzi m.in. dokumentacja techniczna maszyn, opracowania naukowe, badania medyczne i inne dokumenty, których treść znacząco wykracza poza standardową wiedzę tłumaczy. Jak więc realizujemy takie tłumaczenia?

Zlecone nam prace przeprowadzamy przy udziale wybitnych specjalistów, będących niekwestionowanymi autorytetami w swoich dziedzinach. Z uwagi na różne czynniki, tłumaczenia specjalistyczne mogą wymagać więcej czasu do wykonania. Nie jest to jednak regułą. Dlatego termin i cenę wykonania takich tłumaczeń potwierdzamy indywidualnie, po zapoznaniu się z tematem pracy.

Przez kogo tłumaczenia specjalistyczne są najczęściej zlecane? Są to ośrodki badawcze, naukowcy, zakłady produkcyjne z sektora automotive i IT, a także naukowcy, lekarze, sportowcy i wszystkie inne osoby, mające kontakt z rzadko spotykanymi branżami. Jeżeli do tej pory nie znaleźli Państwo tłumaczy, z którymi współpraca układałaby się owocnie, którzy wywiązywaliby się z podanych terminów i oferowali atrakcyjne ceny tłumaczeń, zapraszamy do naszego biura. Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne z kraju i za granicy, oferując najwyższy standard obsługi każdego klienta.

Przykłady tłumaczeń specjalistycznych:

  • dokumentacja branżowa;
  • rysunki techniczne;
  • instrukcje obsługi rzadko spotykanych maszyn;
  • pozostałe dokumenty, wymagające specjalistycznej wiedzy.