Tłumaczenia umów z Katowic

Umowy to dokumenty, w których strony określają swoje obowiązki i prawa, godząc się na nie i poświadczając to swoimi podpisami. Z umowami ma się do czynienia bardzo często. Umowa na usługi telekomunikacyjne, umowy na dostarczanie mediów, umowy kupna-sprzedaży nieruchomości i ruchomości, umowy partnerskie, umowa o pracę i dziesiątki innych umów. Niemal każda z nich może wymagać tłumaczenia na inny język. Tak będzie w przypadku, jeśli jedna ze stron nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań i trzeba będzie skierować sprawę do sądu. Jeśli dana umowa została zawarta w języku obcym, konieczne może być jej wcześniejsze przetłumaczenie.

Dla kogo wykonujemy tłumaczenia umów?

Prowadzimy współpracę z firmami, osobami prywatnymi, a także szpitalami, szkołami, urzędami oraz parafiami. Każdy z naszych klientów może mieć pewność, że z pełnym zaangażowaniem zajmiemy się jego zleceniem, zapewniając terminowe wykonanie tłumaczenia.

Jakie rodzaje umów podlegają tłumaczeniu?

Zakres tłumaczonych umów jest bardzo szeroki. Należą do nich:

  • umowy o pracę;
  • umowy kupna-sprzedaży;
  • umowy handlowe;
  • umowy spółek;
  • pozostałe umowy cywilne;
  • wiele innych.

Wraz z coraz łatwiejszym otrzymaniem pracy poza granicami Polski może zachodzić konieczność, jeśli chodzi o tłumaczenie umowy dotyczącej pracy, umów najmu mieszkania, umów kupna samochodu czy nawet umów o prowadzenie rachunku bankowego. Bez względu na rodzaj umowy jesteśmy w stanie szybko i dokładnie ją przetłumaczyć. Ceny naszych usług są na bardzo przystępnym poziomie, a doświadczeni tłumacze gwarantują maksymalne zadowolenie z naszych usług. Zdecyduj się na fachowe tłumaczenie umów.

Tłumaczenia umów w Katowicach i nie tylko – profesjonalne tłumaczenie

Nasze biuro tłumaczeń znajduje się na Śląsku, a największe grono klientów pochodzi z taki miast jak Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tychy czy Zabrze. Naszą ofertę kierujemy jednak do firm z różnych części Polski, bez względu na miejscowość czy region.

Potrzebujesz tłumacza przysięgłego, który zajmuje się tłumaczeniem umów handlowych, dokumentów z zakresu prawa, dokonuje tłumaczenia umowy zlecenie czy innej? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Gwarantujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe (język angielski lub inny język obcy). Z nami tłumaczenie umów będzie banalnie proste!